Šachový oddiel Mladosť Žilina
 

 

 

 
 

   

Poradie detí  a turnaje GPX

Šachový kraľ Rajca - 26.11.2016

1   Hreus Simon Tj Mladost Zilina U14 30
2   Krahulcova Martina Sk Prievidza D14 6 31
3   Kosecky Patrik Topolciansky Sachovy Klub U14 6 29½
4   Zelnik Simon Sk Veza Cvc Banska Bystrica U14 33½
5   Zbin Viktor Tj Mladost Zilina U14 33½
6   Sadiku Matus Tj Mladost Zilina U14 32
7   Lukac Jakub Zs Radvanska, Banska Bystrica U14 31
8   Holestiakova Nina Tj Slavia Caissa Cadca D11 24½
9   Bajzova Livia Cvc Vcielka Puchov D14 5 31½
10   Magdik Peter ZS Pruske U11 5 31½
11   Balusik Branislav CVC Lanska Pov.Bystrica U11 5 29
12   Cerven Samuel Tj Slavia Caissa Cadca U11 5 28
13   Janik Peter Scvc Laura, Dubnica Nad Vahom U14 5 27½
14   Mrmusova Magdalena Tj Slavia Caissa Cadca D11 5 26
15   Janicek Jakub Tj Mladost Zilina U11 5 23½
16   Psocikova Lea Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto D14 5 23½
17   Devera Simon Tj Mladost Zilina U14 35
18   Kapitulcin Jakub Tj Mladost Zilina U14 31
19   Klimek Martin Tj Mladost Zilina U14 30½
20   Janikova Gabriela Zs S Ms Centrum Ii, Dubnica Na D11 30
21   Slivon Stanislav Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto U14 29½
22   Deverova Petra Tj Mladost Zilina D14 28½
23   Rajnicek Adam Sedmerovec U11 27
24   Schmiesterova Kamila Tj Mladost Zilina D14 27
25   Kulich Daniel Tj Slovan Rajecke Teplice U11 27
26   Cernansky Jan Tj Slovan Rajecke Teplice U08 23½
27   Culak Alex Topolciansky Sachovy Klub U14 4 29½
28   Smatana Viktor Cl/32 Dubnica U11 4 28½
29   Baranek Benjamin Tj Slovan Rajecke Teplice U14 4 28
30   Holeckova Ema Zs S Ms Centrum I, Dubnica Nad D11 4 28
31   Cirska Nina Tj Mladost Zilina D11 4 27½
32   Dzirbik Tomas Tj Mladost Zilina U14 4 26½
33   Horvath Simon Tj Slavia Caissa Cadca U11 4 25½
34   Dudonova Veronika Cvc Lanska, Povazska Bystrica D11 4 25
    Mieres Metod CZŠ Dobrého Pastiera U14 4 25
36   Holestiakova Lubana Tj Slavia Caissa Cadca D11 4 25
37   Drabik Filip ZS Mladeznicka Puchov U14 4 25
38   Hurakova Terezia ZS a MS Zakamenne D14 4 24½
39   Carnecky Viliam Tj Mladost Zilina U08 4 23½
40   Burian Matej SCVC Laura U11 4 22½
41   Kosper Jan KSS Rajec U14 4 21
42   Zdrazil Patrik Cvc Vcielka Puchov U14 33
43   Kapitulcin Matej Tj Mladost Zilina U11 32½
44   Malgotova Anna Tj Mladost Zilina D11 27
45   Samajova Silvia ZS Clementisova Kys.N.Mesto D11 26½
46   Kosperova Sara KSS Rajec D11 26½
47   Elias Simon Tj Mladost Zilina U08 26
48   Sivcakova Agata ZS a MS Zakamenne D14 25
49   Devera Matus Tj Mladost Zilina U11 23½
50   Kocurova Valeria Zs S Ms, Zakamenne D08 23½
51   Smatana Tibor Cl/32 Dubnica U08 22½
52   Kosecky Sebastian Topolcany U08 21½
53   Ostrovnoy Matej Prievidza U11 21½
54   Vecerkova Barbora ZS a MS Zakamenne D14 18½
55   Piacek Patrik Cvc Lanska, Povazska Bystrica U11 3 28
56   Ivanka Samuel Mladost Zilina U11 3 25½
57   Jaros Simon CZŠ Dobrého Pastiera U14 3 24
58   Magdikova Daniela ZS Pruske D14 3 22½
59   Hrano Maxim e-skola Prievidza U11 3 22
60   Marosi Michal Piaristicka skola Prievidza U08 3 21½
61   Kakus Oliver Zs S Ms, Zakamenne U11 3 21½
62   Kollar Matej SK Prievidza U08 3 21
63   Haasova Timea ZS Lipova Rajec D08 3 20½
64   Toth Ondrej Mladost Zilina U11 3 20
65   Marton Michal Mladost Zilina U14 3 20
66   Klimkova Adela Mladost Zilina D08 3 19
67   Pekara Lubomir ZS Lipova Rajec U11 3 18½
68   Strapec Lukas ZS Dumbierska B.Bystrica U08 3 18
69   Martinka Timotej ZS Lipova Rajec U11 3 18
70   Kavec Daniel KSS Rajec U14 3 17
71   Letos Alex SCVC Laura Dubnica U11 28½
72   Dorusa Simon Mladost Zilina U08 28
73   Klimcikova Nina Zs S Ms, Zakamenne D08 27
74   Klopcek Matej SK Prievidza U08 20½
75   Sevcik Ondrej Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto U08 18½
76   Abaffy Andrej CZŠ Dobrého Pastiera U14 2 25½
77   Belakova Rebeka Cl/32 Dubnica D11 2 23
78   Jonek Tobias KSS Rajec U11 2 23
79   Skorvanek Jakub ZS Lipova Rajec U14 2 22½
80   Kakoš Michal   U11 2 21½
81   Belakova Anabel Cl/32 Dubnica D11 2 20½
82   Fusko Samuel   U08 2 20½
83   Taurani Leisha CVC Vcielka Puchov D11 2 20
84   Rybarova Lubica KSS Rajec D11 2 18½
85   Davidik Filip ZS Lipova Rajec U08 2 18
86   Filo Marek   U14 2 17½
87   Zidek Michal ZS Lipova Rajec U11 2 17½
88   Tothova Katarina Mladost Zilina D08 2 16½
89   Kosper Ondrej KSS Rajec U08 2 14½
90   Červeňová Janka Tj Slavia Caissa Cadca D08 1 21½
91   Jonek Bohdan KSS Rajec U11 1 20
92   Kardos Pavol ZS Lipova Rajec U11 1 18
93   Kajankova Natalia Kysucka sachova skola D08 1 17½

do 14 rokov

1 Krahulcova Martina Sk Prievidza 6 31
2 Bajzova Livia Cvc Vcielka Puchov 5 31½
3 Psocikova Lea Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto 5 23½
4 Deverova Petra Tj Mladost Zilina 28½
5 Schmiesterova Kamila Tj Mladost Zilina 27
6 Hurakova Terezia ZS a MS Zakamenne 4 24½
7 Sivcakova Agata ZS a MS Zakamenne 25
8 Vecerkova Barbora ZS a MS Zakamenne 18½
9 Magdikova Daniela ZS Pruske 3 22½
       
       
1 Hreus Simon Tj Mladost Zilina 30
2 Kosecky Patrik Topolciansky Sachovy Klub 6 29½
3 Zelnik Simon Sk Veza Cvc Banska Bystrica 33½
4 Zbin Viktor Tj Mladost Zilina 33½
5 Sadiku Matus Tj Mladost Zilina 32
6 Lukac Jakub Zs Radvanska, Banska Bystrica 31
7 Janik Peter Scvc Laura, Dubnica Nad Vahom 5 27½
8 Devera Simon Tj Mladost Zilina 35
9 Kapitulcin Jakub Tj Mladost Zilina 31
10 Klimek Martin Tj Mladost Zilina 30½
11 Slivon Stanislav Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto 29½
12 Culak Alex Topolciansky Sachovy Klub 4 29½
13 Baranek Benjamin Tj Slovan Rajecke Teplice 4 28
14 Dzirbik Tomas Tj Mladost Zilina 4 26½
15 Drabik Filip ZS Mladeznicka Puchov 4 25
16 Mieres Metod CZŠ Dobrého Pastiera 4 25
17 Kosper Jan KSS Rajec 4 21
18 Zdrazil Patrik Cvc Vcielka Puchov 33
19 Jaros Simon CZŠ Dobrého Pastiera 3 24
20 Marton Michal Mladost Zilina 3 20
21 Kavec Daniel KSS Rajec 3 17
22 Abaffy Andrej CZŠ Dobrého Pastiera 2 25½
23 Skorvanek Jakub ZS Lipova Rajec 2 22½
24 Filo Marek   2 17½

do 11 rokov

1 Holestiakova Nina Tj Slavia Caissa Cadca 24½
2 Mrmusova Magdalena Tj Slavia Caissa Cadca 5 26
3 Janikova Gabriela Zs S Ms Centrum Ii, Dubnica Na 30
4 Holeckova Ema Zs S Ms Centrum I, Dubnica Nad 4 28
5 Cirska Nina Tj Mladost Zilina 4 27½
6 Dudonova Veronika Cvc Lanska, Povazska Bystrica 4 25
7 Holestiakova Lubana Tj Slavia Caissa Cadca 4 25
8 Malgotova Anna Tj Mladost Zilina 27
9 Samajova Silvia ZS Clementisova Kys.N.Mesto 26½
10 Kosperova Sara KSS Rajec 26½
11 Belakova Rebeka Cl/32 Dubnica 2 23
12 Belakova Anabel Cl/32 Dubnica 2 20½
13 Taurani Leisha CVC Vcielka Puchov 2 20
14 Rybarova Lubica KSS Rajec 2 18½
       
       
       
1 Magdik Peter ZS Pruske 5 31½
2 Balusik Branislav CVC Lanska Pov.Bystrica 5 29
3 Cerven Samuel Tj Slavia Caissa Cadca 5 28
4 Janicek Jakub Tj Mladost Zilina 5 23½
5 Rajnicek Adam Sedmerovec 27
6 Kulich Daniel Tj Slovan Rajecke Teplice 27
7 Smatana Viktor Cl/32 Dubnica 4 28½
8 Horvath Simon Tj Slavia Caissa Cadca 4 25½
9 Burian Matej SCVC Laura 4 22½
10 Kapitulcin Matej Tj Mladost Zilina 32½
11 Devera Matus Tj Mladost Zilina 23½
12 Ostrovnoy Matej Prievidza 21½
13 Piacek Patrik Cvc Lanska, Povazska Bystrica 3 28
14 Ivanka Samuel Mladost Zilina 3 25½
15 Hrano Maxim e-skola Prievidza 3 22
16 Kakus Oliver Zs S Ms, Zakamenne 3 21½
17 Toth Ondrej Mladost Zilina 3 20
18 Pekara Lubomir ZS Lipova Rajec 3 18½
19 Martinka Timotej ZS Lipova Rajec 3 18
20 Letos Alex SCVC Laura Dubnica 28½
21 Jonek Tobias KSS Rajec 2 23
22 Kakoš Michal   2 21½
23 Zidek Michal ZS Lipova Rajec 2 17½
24 Jonek Bohdan KSS Rajec 1 20
25 Kardos Pavol ZS Lipova Rajec 1 18

do 8 rokov

1 Kocurova Valeria Zs S Ms, Zakamenne 23½
2 Haasova Timea ZS Lipova Rajec 3 20½
3 Klimkova Adela Mladost Zilina 3 19
4 Klimcikova Nina Zs S Ms, Zakamenne 27
5 Tothova Katarina Mladost Zilina 2 16½
6 Červeňová Janka Tj Slavia Caissa Cadca 1 21½
7 Kajankova Natalia Kysucka sachova skola 1 17½
       
       
1 Cernansky Jan Tj Slovan Rajecke Teplice 23½
2 Carnecky Viliam Tj Mladost Zilina 4 23½
3 Elias Simon Tj Mladost Zilina 26
4 Smatana Tibor Cl/32 Dubnica 22½
5 Kosecky Sebastian Topolcany 21½
6 Marosi Michal Piaristicka skola Prievidza 3 21½
7 Kollar Matej SK Prievidza 3 21
8 Strapec Lukas ZS Dumbierska B.Bystrica 3 18
9 Dorusa Simon Mladost Zilina 28
10 Klopcek Matej SK Prievidza 20½
11 Sevcik Ondrej Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto 18½
12 Fusko Samuel   2 20½
13 Davidik Filip ZS Lipova Rajec 2 18
14 Kosper Ondrej KSS Rajec 2 14½