Šachový oddiel Mladosť Žilina
pri Centre voľného času Spektrum Žilina

 

 

Adresa
 
Propozície
 
D - 8
 
D - 10
 
CH - 8
 
CH - 10
 
Výsledky
 
Video
 
Fotografie
 
Domov
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
MSR - chlapci do 10 rokov - rapid - Žilina 8.5.2010

 

Konecné poradie            
               
por. št.c. Meno Rtg FED Klub kat. body BH.
1 2 Viktor Gazik 1808 SVK Liptovska Sachova Skola U10 6,5 22,5
2 1 Jergus Pechac 1914 SVK Tj Mladost Zilina U10 6,0 23,0
3 5 Richard Volcko 1415 SVK Katolicky Kruh Bosco Bard U10 5,5 22,5
4 24 Jakub Letrich 1207 SVK Tsc Martin U10 5,0 19,0
5 3 Radoslav Sustek 1479 SVK Tj Mladost Zilina U10 4,5 23,0
6 10 Matej Cech 1377 SVK Katolicky Kruh Bosco Bard U10 4,5 20,5
7 12 Marek Batory 1306 SVK Tsc Martin U10 4,5 19,5
8 7 Jonas Dujava 1409 SVK Slavia Pu Presov U10 4,5 19,5
9 20 Marton Attila Urban 1235 SVK Komarnansky Sc Komarno U10 4,5 17,5
10 4 Daniel Olearcin 1471 SVK Bsk Bardejov U10 4,0 21,0
11 6 Jakub Krajcovic 1413 SVK Sk Doprastav Bratislava U10 4,0 19,5
12 11 Igor Lintner 1340 SVK Sk Doprastav Bratislava U10 4,0 19,0
13 14 Jakub Koval 1285 SVK Slavia Pu Presov U10 4,0 17,0
14 13 Peter Simek 1302 SVK Nitriansky Sachovy Klub N U10 4,0 15,5
15 8 Damian Rybovic 1403 SVK Katolicky Kruh Bosco Bard U10 4,0 14,0
16 9 Miroslav Macko 1382 SVK Ksn Bratislava U10 3,5 21,5
17 23 Nicolas Lahucky 1229 SVK Nitriansky Sachovy Klub N U10 3,5 17,5
18 28 Erik Kralik 1120 SVK Sk Povazske Podhradie U10 3,5 16,0
19 27 Jakub Suchansky 1151 SVK Ksn Bratislava U10 3,5 13,5
20 21 Igor Diky 1230 SVK Sk Cvc Giraltovce - Kracu U10 3,0 19,5
21 25 Adam Pipiska 1198 SVK Sk Osuske U10 3,0 18,0
22 18 Dominik Bango 1247 SVK Sk Komplet Modranka U10 3,0 17,0
23 22 Martin Zahorak 1230 SVK Sk Komplet Modranka U10 3,0 16,5
24 26 Jakub Chmelar 1173 SVK Sk Ruzomberok U10 3,0 16,0
25 17 Robert Lacko 1266 SVK Sks Dubnica N/V U10 3,0 15,0
26 15 Tomas Meszaros 1282 SVK Sk Senec U10 3,0 13,0
27 30 Darius Haris 1000 SVK Komarnansky Sc Komarno U10 2,5 18,0
28 16 Levente Milany 1275 SVK Komarnansky Sc Komarno U10 2,5 17,0
29 29 Peter Kravar 1115 SVK Ksn Bratislava U10 2,5 16,0
30 19 Jan Kmet 1237 SVK Sk Th Junior Banska Bystr U10 2,5 15,5
31 31 Daniel Koren 1000 SVK Sk Th Junior Banska Bystr U10 2,0 14,0
32 34 Milan Savol 1000 SVK Tsc Martin U10 1,5 17,0
33 33 Dominik Masar 1000 SVK Sk Prievidza U10 1,0 13,0
34 32 Jakub Kovacik 1000 SVK Sks Dubnica N/V U10 0,0 12,5

 

 

 

.